Aileler Yarışıyor Başvuru Formu Ve Şartları

Aileler Yarışıyor TRT ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. Sizde Aileler Yarışıyor Başvuru formuna ulaşmak istiyor ve bu yarışmaya katılmak istiyorsanız okumaya devam edin. Aileler Yarışıyor başvuru formu , Aileler Yarışıyora nasıl katılırım diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz

Aileler Yarışıyor Başvuru TRT1

Aileler Yarışıyor yarışmasını her zaman olduğu gibi ünlü oyuncu Ufuk Özkan‘nın sunuculuğu ile devam etmektedir. Aileler Yarışıyor yarışması her Salı ve Cuma günleri TRT1 ekranlarında sizinle olmaktadır. Sizde keyif alarak izlediğiniz bu yarışmaya katılmayı düşünüyorsanız Aileler Yarışıyor Başvuru Formundan başvurunuzu yapabilirsiniz.

Öncelikle Aileler Yarışıyor yarışmasına sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz fakat başvuru yapmadan önce bu yazıdan ön bir bilgi almanız çok önemli. Aileler Yarışıyor yarışması ailecek hem eğlenip hemde bir sürü hediyeler kazanabileceğiniz harika bir yarışmadır.

Aileler Yarışıyor Yarışma Detayları

Aileler Yarışıyor yarışmasında amaç sizin gibi gelen aileler ile birlikte yarışarak hediye eşyalar ve para kazanılmaktadır. Fakat bu yarışmada en büyük ödül son model bir otomobil. Eğer sizde bu otomobili kazanmak istiyorsanız Aileler Yarışıyor Başvuru formundan başvurabilirsiniz. Aileler Yarışıyor yarışmasında 5 kişiden oluşan bir takım kurmanız gerekmektedir. Bu takım üyeleri aile üyeniz veya yakın bir arkadaşınız olabilmektedir. Kim ile birlikte yarışmak istiyorsanız Aileler Yarışıyor Başvuru formunda bunu mutlaka belirtmeniz gerekmektedir.Takımınızın adını sizin belirlemeniz gerekmektedir. Başvuruyu siz yapacağınız için takım kaptanıda siz olacaksınız bu sebeple soruların cevaplarında sizin kararınız her zaman daha önemli ve baskın olacaktır. Bu yarışmada bende yarışır ve bir sürü hediye eşya ve büyük ödül olan son model arabayı kazanırım diyor iseniz çok vakit geçmeden Aileler Yarışıyor Başvuru formundan bu yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.

Aileler Yarışıyor Büyük Ödül Araba

Aileler Yarışıyor yarışmasında aileniz ile katılarak en yüksek puanı kazanıp son model bir araba kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Kendinize ve bilginize güveniyorsanız çok geç kalmadan yarışmaya başvurun ve son model arabanın yeni sahibi siz olun. Aileler Yarışıyor başvuru formuna sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Aileler Yarışıyor Başvuru Formu

Bu bölümde Aileler Yarışıyor Başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz gerekenleri anlatacağız. Bu bölümü dikkatli ve eksiksiz okumanızı tavsiye ediyoruz çünkü başvuru formundaki herhangi bir yanlışlık başvurunuz iptal edilmesine neden olacaktır. Bu zamana kadar başvuruların kabul edilmemesinin en büyük nedenlerinden birisi bu bölümün dikkatli okunmaması. Öncelikle Aileler Yarışıyor Başvuru formuna sitemiz üzerinden yani buradan ulaşabilirsiniz. Başvuru formunda göreceğiniz gibi sizden istenen bazı bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgiler ise şunlardır;

  • Adınız Soyadınız
  • Doğum Yeriniz
  • Doğum Tarihiniz
  • Mesleğiniz
  • İletişim Bilgileri
  • Adresiniz
  • Kendiniz Hakkında Bilgiler
  • Bu Yarışmaya Kim ile Katılmak İstiyorsunuz.

Sizden istenen bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuz sürece başvurunuzun iptal edilme olasılığı yoktur. Bu yüzden bölüme çok dikkat etmelisiniz.

Merak ettikleriniz yorum yazarak bize sorabilirsiniz

DİĞER BAŞVURULARA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

www.yarismabasvurulari.org

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.