Ailecek Şanslıyız Programı Detayları ve Başvuru Formu

Ailecek Şanslıyız programı, yayınlandığı süre boyunca televizyonda ilgi ile takip edilen bir yarışma programı olmuştu. Farklı kanallarda ve farklı sunucularla yayın hayatına devam eden bu format en son TV8‘de Alişan tarafından sunulmaktaydı.

Şu an bir ekranda yayınlanmamaktadır. 
Programın temelinde iki farklı grubun yarışması söz konusu olmuştu.

Eğlenceli bir konsepti olan yarışmaya dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz çalışma arkadaşlarınızla veya ev halkı ile katılım sağlayabiliyordunuz. Genellikle bir iddialaşma sistemi ile başlayan bu programda sırasıyla aile üyeleri yarışmaya başlıyor. Bu iddiayı tutturma durumunda aileler belirli puanlara ulaşıyordu. Ulaşılan puanlar sonucunda kazanan taraf belirtilen büyük ödülün sahibi olabiliyordu. Ödülü kazanmak maksadıyla ailelerin kıyasıya yarıştığı program ne yazdık ki artık yayınlanmıyor.

Ailecek Şanslıyız Programı Neden Yayınlanmıyor?


Ailecek Şanslıyız programı 6 bölüm gibi kısa bir yayın hayatından sonra yayın hayatına ara vermiştir. Bunun nedeni yarışma programının geniş kitlelere ulaşamamasıdır. Program reyting nedeni ile format değişimine gitti. Yarışma internet adresinden format değişimine gideceğini duyurarak ara verdiklerini belirtmişti. 
Format veya sunucu değişikliği gerçekleştirilecek bu program ilerleyen zamanlarda TV8 ekranlarında yeniden yayınlanmaya başlayacağını düşünüyoruz. Yayına başlamadan önce programa katılım koşulları internet sitesinde duyurulacak ve verilecek büyük ödül orada paylaşılacaktır.

Büyük ihtimalle format değişimine gidecek bu programda yine bir aile grubunun birbirleri ile kıyasıya yarışacağı şekilde mi yoksa tamamen farklı formatlarda mı düzenlenecek hep beraber bekleyip göreceğiz.

Bu bölümde Ailecek Şanslıyız programı yeniden yayınlanmaya başladığında başvuru yapabilmeniz için gerekli bilgileri vereceğiz. Bu bölüm diğer başvuru formuna göre daha kısa sürmekte çünkü bir kaç bilgi dışında video çekip hızlıca başvuru yapabilmektesiniz. Ailecek Şanslıyız Başvuru Formunu doldururken dikkat etmeniz gerekenler şunlardır;

  • Adınız Ve Soyadınız
  • Doğum Tarihiniz
  • Cep Telefonunuz
  • Maks. 100 Mb büyüklüğünü geçmeyen,kendinizi tanıttığınız video klibi.
  • Gizlilik Şartlarını Kabul etmelisiniz.


Ailecek Şanslıyız yarışması Başvuru Formuna Buradan Ulaşabilirsiniz.

Bilgi veya Yardım için yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.

www.yarismabasvurulari.org

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.