Ailecek Şanslıyız Başvuru Formu

Ailecek Şanslıyız Başvuru Tv8

Ailecek Şanslıyız başvuru formu,Ailecek şanslıyız’a nasıl katılırım gibi soruları merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. TV8 ekranlarının yeni yarışması Ailecek Şanslıyız başvuru formuna ulaşmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

TV8 ekranlarında yeni başlayacak olan bu yarışmanın diğer yarışmalara göre çok farklı konsepti var.Bu yarışmada yarışmacılar ailelerden oluşmakta. Bu harika yarışmanın sunucusu ise ünlü şarkıcı ve oyuncu Alişan yapmakta. Ailecek Şanslıyız yarışmasında aileniz ile birlikte olmak üzere 3 kişi olarak katılabilirsiniz. Eğer katılmak isterseniz Ailecek Şanslıyız başvuru formundan, yarışmaya başvurabilirsiniz.

Ailecek Şanslıyız Yarışma Detayları

Ailecek Şanslıyız yarışmasında yarışmanız için öncelikle yarışma şartlarını bilmeniz çok önemli. Ailecek Şanslıyız yarışmasında yarışmanız için aileniz ile birlikte 3 kişi olmanız gerekmektedir. Sizin gibi katılan diğer aileler ile beraber yarışmaya devam ediyorsunuz. Ailecek Şanslıyız yarışmasını kazanan takıma 50.000 Türk Lirası ödül verilmektedir. Eğer sizde Ailecek Şanslıyız başvuru formuna ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Ailecek Şanslıyız Büyük Ödül

Ailecek Şanslıyız yarışmasında büyük ödül tam tamına 50.000 TÜRK LİRASI. Bu parayı kazanmak istiyorsanız aile üyelerinizden seçeceğiniz 3 kişi ile Ailecek Şanslıyız’a başvurun ve büyük ödülün sahibi olun.

Ailecek Şanslıyız Başvuru Formu

Ailecek Şanslıyız başvuru formuna sitemizden ulaşabilirsiniz fakat başvuru formunu açmadan önce bilmeniz gerekenler var.Öncelikle başvuru formunda bütün istenen bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurmanız gerekmektedir.Ailecek Şanslıyız yarışmasına 2 farklı şekilde başvuru yapabilirsiniz. Bunlar;

 1. Ailecek Şanslıyız Başvuru Formu
 2. Ailecek Şanslıyız Videolu Başvuru Formu

Ailecek Şanslıyız Videolu Başvuru formunda adından da anlaşılacağı gibi kendiniz hakkında bir video çekerek başvuru yapabilirsiniz. Bunun hakkında detaylı bilgiyi aşağıda vereceğiz.

İlk başvuru çeşidi olan Ailecek Şanslıyız Başvuru Formunu doldurmanız için gerekli olan bilgiler şunlardır;

 • Adınız Ve Soyadınız
 • Doğum Tarihiniz
 • Doğum Yeriniz
 • Cinsiyetiniz
 • Adresiniz
 • Telefon Numaranız
 • Yarışmada Hangi Aile Üyeleri Size Eşlik Edecek ?
 • Daha Önce Televizyona Hiç Çıktınız mı ?
 • Gizlilik Şartlarını Kabul etmelisiniz.

Bu istenen bilgileri mutlaka doldurmanız gerekiyor. Bu bilgileri eksik veya yanlış doldurursanız Ailecek Şanslıyız başvurunuz iptal edilecektir. Eğer Başvurunuz onaylanırsa sizi mülakat için ofise davet edileceksiniz. Bu sebeple doğru ve eksiksiz bilgi vermeniz çok önemlidir.Ailecek Şanslıyız Başvuru Formuna Buradan Ulaşabilirsiniz.

AİLECEK ŞANSLIYIZ VİDEOLU BAŞVURU FORMU

Bu bölümde Ailecek Şanslıyız Videolu başvuru hakkında bilgi vereceğiz. Bu bölüm diğer başvuru formuna göre daha kısa sürmekte çünkü bir kaç bilgi dışında video çekip hızlıca başvuru yapabilmektesiniz.Ailecek Şanslıyız Başvuru Formunu doldururken dikkat etmeniz gerekenler şunlardır;

 • Adınız Ve Soyadınız
 • Doğum Tarihiniz
 • Cep Telefonunuz
 • Maks. 100 Mb büyüklüğünü geçmeyen,kendinizi tanıttığınız video klibi.
 • Gizlilik Şartlarını Kabul etmelisiniz.

Ailecek Şanslıyız yarışmasına videolu olarak başvuru yapmak istiyorsanız, Ailecek Şanslıyız Videolu Başvuru Formuna Buradan Ulaşabilirsiniz.

Bilgi veya Yardım için yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.

DİĞER BAŞVURULARA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

www.yarismabasvurulari.org

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

“Ailecek Şanslıyız Başvuru Formu” üzerine 3 yorum.

  1. Merhaba.
   Yukarıdaki makalemizde yarışmaya katılmak için gerekli tüm açıklamalar ve bilgilendirmelere ulaşabilir aynı zamanda başvuru formlarına tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.
   Bol şanslar dileriz.

   

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.