3’Te 3 Bir Zamanlar Başvuru Formu Ve Şartları

TRT1 ekranlarında yayınlanan eğlenceli bilgi yarışması 3’te 3 Bir Zamanlar hakkında merak ettiklerin burada. 3’te 3 Bir Zamanlar yarışması hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu makalede bulabilirsiniz. 3’te 3 Bir Zamanlar nasıl başvuru yaparım veya 3’te 3 Bir Zamanlar nasıl katılırım diye merak ettiğiniz bu ve bunun gibi bir çok sorunun cevabını burada bulabilirsiniz.

3’Te 3 Bir Zamanlar Başvuru TRT1

TRT1 ekranlarında yayınlanan 3’te 3 Bir Zamanlar bilgi yarışması ünlü sanatçı Emre Altuğ’un sunuculuğu ile yayın hayatına başladı. Her çarşamba akşamı saatler 20:00 gösterdiğine TRT1 ekranlarında Emre Altuğ’un sunuculuğu ile başlamaktadır. 3’te 3 Bir Zamanlar diğer bilgi yarışmalarına kıyasla biraz farklı. Çünkü bu yarışmada güncel konulardan soru sorulmuyor. Adı üstünde “Bir Zamanlar” olduğu için daha çok tarih sorularıyla karşılaşacaksınız. Bu soruları çözmekte zorlanırsınız diye her hafta spor veya sanat camiasından tanıdığımız ünlü kişiler “Danışman” olarak sizlere yardımcı olmak üzere yarışmada sizlere eşlik edecekler.

3’te 3 Bir Zamanlar yarışmasının ilerleyişi ise şu şekildedir. 3’te 3 Bir Zamanlar yarışmasında toplamda 15 adet soru bulunmaktadır. Yarışmada soruları doğru cevapladıkca belirli seviyeleri geçmiş olacaksınız ve bu seviyeleri geçtikçe ödül kazanacaksınız. 3’te 3 Bir Zamanlara katılan yarışmacıların ödül kazanmaları için arka arkaya 3 adet soruyu doğru cevaplamaları gerekmektedir. Yarışmacıların pas geçme ve danışmana sorma gibi joker kullanma hakları bulunmaktadır. 15. soruya ulaşan yarışmacılar büyük ödülü kazanmaya hak kazanacaklar

3’Te 3 Bir Zamanlar Para Ödülü

3’te 3 Bir Zamanlar yarışmasının büyük ödülü şu an yayınlanan bütün bilgi yarışmalara göre daha yüksek bir miktardır ve kazanması daha kolay. 3’te 3 Bir Zamanlar yarışmasının büyük ödülü ise tam tamına 1.000.000 Türk Lirasıdır. Bu kadar büyük miktarda para kazanmak istiyorsanız sizde 3’te 3 Bir Zamanlar başvuru formunu doldurarak bu yarışmaya katılabilirsiniz.

3’Te 3 Bir Zamanlar Başvuru Formu

3’te 3 Bir Zamanlar yarışmasına katılmak istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. 3’te 3 Bir Zamanlar başvuru formuna sitemiz üzerinden ulaşabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldurmak ise 3 aşamalı olarak gerçekleşmektedir. 3’te 3 Bir Zamanlar Başvuru formunun aşamaları ise şöyledir;

 1. Genel Bilgiler
 2. Eğitim Bilgileri
 3. Kişisel Bilgiler

olmak üzere 3 grup şeklindedir. Genel bilgiler bölümünde sizden istenen bilgiler şu şekildedir;

 • Fotoğraf
 • Adınız Soyadınız
 • Yaşadığınız Şehir
 • TC Kimlik No
 • Doğum Tarihiniz
 • Adresiniz
 • İletişim Bilgileriniz

İstenen bu bilgiler doğru ve eksiksiz şekilde girdikten sonra sizi 2. aşamaya aktaracaktır. Genel Bilgiler kısmı çok önemlidir. Çünkü başvurunuz kabul edilir ise verdiğiniz iletişim ve adres bilgileri üzerinden size ulaşılacaktır.

3’te 3 Bir Zamanlar başvuru formunun 2. aşaması ise eğitim bilgileridir. Bu aşamada istenen bilgiler ise şunlardır;

 • Eğitim Dereceniz
 • En Son Mezun Olduğunuz Okul
 • Okuduğunuz Bölüm
 • Mesleğiniz

bu aşamada bilgileri girdikten sonra ise son aşama olan Kişisel bilgiler bölümüne aktaracaktır. Bu bölümde sizden kendinizi anlatmanızı isteyecekler. Örneğin kendi karakterinizden bahsetmenizi, nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığınız, daha önce başka yarışmaya katılıp katılmadığınız gibi kişisel bilgileri yazmanız istenmektedir.

3’te 3 Bir Zamanlar başvuru formunu doldurduktan sonra eğer başvurunuz onaylanır ise iletişim bilgilerinden sizleri arayarak mülakata davet edecekler ve sizinle yüz yüze bir görüşme sağlayacaklar. Yarışma için sizi uygun bulurlar ise en yakın zamanda programa katılmanız için sizi davet edecekler.

3’te 3 Bir Zamanlar yarışmasına katılarak büyük ödül olan 1.000.000 Türk Lirası para ödülünü kazanarak hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, 3’te 3 Bir Zamanlar başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Merak ettiklerinizi yorum yazarak bize sorabilirsiniz.

DİĞER BAŞVURULARA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

www.yarismabasvurulari.org

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.