3 Kuşak 1 Cevap Yarışması Başvuru Formu Ve Detayları

3 Kuşak 1 Cevap Yarışması Başvuru Formu Ve Detayları

 

Yaz kuşağının yeni programlarından biri olan 3 Kuşak 1 Cevap yarışmasına nasıl başvuru yaparım, nasıl katılırım gibi soruları merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Makalemizi okumaya devam edin.

3 Kuşak 1 Cevap yarışması yaz kuşağı olarak Atv ekranlarında yayın hayatına başlayacaktır. Atv ekranlarında başlayacak bu yarışma ismindende anlaşılacağı gibi 3 farklı kuşaktan kişilerin yarışacağı bir yarışmadır. Yarışmanın amacı kuşaklar arası bilgi ölçümü denilebilir.Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız okumaya devam edin.

YARIŞMA KURALLARI

 

Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan 3 Kuşak 1 Cevap adlı bilgi yarışmasının kurallarını bu bölümden öğrenebilirsiniz.

3 Kuşak 1 Cevap yarışmasında 2 aile ve 3 farklı kuşak’tan insanlar yarışacak. Bu yarışmada kazanılacak paranın sınırı yoktur tek yapılması gereken kendi grubunun dışında kalan sorulara doğru cevap vermek. Eğer size sorulan sorulara yanlış cevap verirseniz sorunun değeri kadar puan karşı aileye geçmektedir. Yarışmada başarılı olmanız için gereken tek şey doğru cevap vermektir aslında. Yarışma sonunda en çok puan toplayan taraf yarışmanın kazananı olmaktadır ve doğru cevap verdiğiniz soruların değeri kadar para kazanmaktadır.

BAŞVURU ŞARTLARI

 

3 Kuşak 1 Cevap yarışmasına katılmanız için gereken şartları ;

  • 18 Yaşından büyük olmanız gerekmektedir.
  • Yarışmaya tek başınıza katılamazsınız.
  • Aile üyeleriniz ile katılabilirsiniz.

bu şartları sizin için uygun ise yarışmaya katılmanızda herhangi bir engel yoktur.

NASIL BAŞVURU YAPARIM

 

3 Kuşak 1 Cevap yarışmasına katılmak için sitemizden ulaşabileceğiniz başvuru formuna gereken bilgiler yazarak ulaşabilirsiniz. Yazmanız gerek bilgileri bu yazıdan öğrenebilirsiniz. Başvuru formunu doldururken yazdıklarınızın hepsi doğru olmak zorundadır. Başvuru formunuzda herhangi yanlış bir bilgi tespit edilir ise başvurunuz iptal edilecek ve birdaha başvurunuz kabul edilmeyecektir.Sunuculuğunu İrfan Kangı‘nın yaptığı 3 Kuşak 1 Cevap adlı bilgi yarışmasına başvuru yapmak istiyorsanız buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.Başvuru formuna doldurmanız gerek bilgiler şunlardır ;

  • Adınız Soyadınız
  • Adresiniz
  • İletişim Bilgileriniz.
  • Kaç Kişi Katılacaksınız.
  • Katılacak Kişilerin İsimleri.
  • Katılacak Kişilerin Özlük Bilgileri.
  • Aileniz ile (max5Mb) boyutunda bir fotoğraf.

Bu bilgiler doğru ve düzenli bir şekilde başvuru formuna doldurduğunuz takdirde, yarışma katılmanızda herhangi bir engel olmayacaktır. Başvurunuz kabul edildiği durumda ise 3 Kuşak 1 Cevap ekibi tarafından vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden sizlere ulaşılacaktır.

 

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.