3 Adam Seyirci Başvuru Formu ve Detayları

3 ADAM SEYİRCİ BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI

Ekranların sevilen yüzleri Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler tekrardan eğlenceli bir programla karşınızdalar. Önceden BKM Mutfak katkılarıyla başlayan Çok Güzel Hareketler Bunları komedi yarışmasıyla ünlenmişlerdi ve bütün Türkiye tarafından sevilmişlerdi. Bu sefer karşımıza 3 ADAM isimli Talk Show ile ekranlara tekrardan merhaba diyorlar.

Bu muhteşem üçlü BKM Mutfak zamanlarından beri çok iyi işer çıkararak bütün Türkiye’nin beğenisini kazandılar. Bu yüzden bu programda başarısız olacakları hiç düşünülmüyor. Şimdi ki zamana kadar davet ettikleri misafirleriyle herkesi çok eğlendirmişlerdi. Bu misafirlerin içinde Vine uygulamasıyla ünlenen Kerimcan, ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, ve küçük yaşta şöhreti yakalayan yetenekli şarkıcı Aleyna Tilki gibi misafileryile bütün seyircileri çok eğlendirdiler ve bütün eğlence bunlarla kalmadı tabikide. Çok Güzel Hareketlerdeki gibi her hafta belirli konularla ilgili skeçler hazırlayarak herkesi çok güldürdüler. Ve bazende ansızın Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılıp şarkı söyledir ve buna benzer bir sürü şeyler. Anlatmak istediğimiz bu 3lünün olduğu yerde eğlenmemek elde değil.

3 ADAM HAKKINDA BİLGİ

Bu eğlenceli programda her bölümde bir ünlü kişilik gelerek eğlencede zirve yaşanacak. 3 ADAM adlı bu eğlenceli Talk Show akşamları ekranlarda sizlerle olacak. Bu Talk Show’a katılmak istiyorsanız aşağı kısımdan nasıl başvurabileceğinizi  ve toplu olarak nasıl başvurabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

3 Adam Adlı Talk Show çarşamba akşamları saat 20:00da Tv8 ekranlarında sizlerle olacak. Tv8 Stüdyolarında çekimleri yapılan bu Talk Show’a katılmak ücretsizdir ve ekstra bir fiyatlandırma yoktur. 3 Adam’a bireysel katılmak istiyorsanız başvuru formunu , veya grup olarak izlemek istiyorsanız katılım formunu doldurarak katılabilirsiniz. Başvuru formu ve katılım formunu sitemiz üzerinde bulabilirsiniz.

 

NASIL BAŞVURURUM

3 ADAM  Talk Show’una seyirci olarak katılmak için buraya tıklayarak buradan başvuru formuna tıklayabilirsiniz.Başvuru formunu aşağıda vereceğimiz bilgiler doğrultusunda doldurarak başvurabilirsiniz. Bilgileri doldururken doğru doldurmaya dikkat ediniz. Çünkü yanlış doldurulan bilgiler direkt iptal edilecektir. Grup başvurularında aşağıda verilen e-posta adresine

  • Grup Sorumlusun Adı Soyadı,
  • Telefon Numarası
  • Üniversite Adını Yazarak Başvurabilirsiniz.

Başvuru formunda doldurmanız gereken bilgiler ;

  • Adınız Soyadınız
  • Doğum Tarihiniz
  • Yaşadığınız Şehir
  • Cep Telefonunuz
  • E-posta Adresiniz
  • Kendinizi Anlatan Max 100MB alan Kapasiteli Bir Video Çekip Koyunuz.

Eğer Grup Olarak Katılmak İstiyorsanız ;

  • seyirci@acunmedya.com veya izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr mail adreslerinden birine Konu:  3 Adam Seyirci Başvurusu. İsminiz, Soyisminiz, Üniversiteniz ve Kaç kişi katılacağınızı yazarak gönderebilirsiniz.

Bizi Beğenin.

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.