2023 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu ve Detayları

Kim Milyoner Olmak İster

2 Ağustos 2011 yılından bu yana ekranlarda yerini alan, sevilen yarışma programlarından Kim Milyoner Olmak İster? kaldığı yerden yayın hayatını sürdürmeye devam ediyor. Türkiye’nin en çok sevilen bilgi içerikli yarışma programıdır. Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programının sunuculuğunu pek çok farklı isimler yapmıştır. ATV  ekranların vazgeçilmez programlarından biri haline gelen Kim Milyoner Olmak İster’i Kenan Işıkla tanımış olduk. Fakat şimdilerde ise programı sunan ünlüye baktığımız zaman Kenan İmirzalıoğlu olmuştur. Başarılı bir oyuncu karakteriyle tanımış olduğumuz İmirzalıuğlu, programın sunuculuğunu da üstlenmiş durumdadır.

Kim Milyoner Olmak İster Formatı

Kim Milyoner Olmak İster de soruları bildik sıra diğer sorulara geçmeye başlıyorsunuz. Baraj sorusunu da bilerek diğer bir baraj sorusuna geçtiğiniz zaman ise kazancınızı da sabitleme şansına sahip olursunuz. Aynı zamanda sorular sizlere  sunucu tarafından sorulurken de takıldığınız yerlerde Jokerlerinizi kullanabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasında sorular içerisinde bir de sesli soruya da yer verilmiştir. Böylece sesli soruyu da dinleyerek yanıtlamaya çalışacaksınız.

Zekanız güveniyor, sorulan soruları cevaplayabiliyorum diyorsanız o zaman bu yarışma için başvurularınızı yapabilirsiniz. Kim Milyoner İster yarışmacı başvurusu online kanallar üzerinden yapılmaktadır. Hemen internet üzerinden kendinizi detaylı şekilde tanıtmanıza yardımcı olacak formu doldurarak gönderebilirsiniz. Başvurunuzu yolladıktan sonra ise değerlendirme altına alınmaya başlayacaktır. Uygun görüldüğü taktirde ise yarışmanız için çağrılacaksınız.

Yukarıda istenen bilgileri mutlaka doldurmanız gerekiyor. Bu bilgileri eksik veya yanlış doldurursanız Kim Milyoner Olmak İster başvurunuz iptal edilebilir. Eğer Başvurunuz onaylanırsa sizi mülakat için ofise davet edileceksiniz. Bu sebeple doğru ve eksiksiz bilgi vermeniz çok önemlidir. Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formuna Buradan Ulaşabilirsiniz.

Bilgi veya Yardım için yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.

www.yarismabasvurulari.org

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin !

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.