GÜLE GÜLE OTURUN BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI

Yıllardır ekranlarda görmeye alıştığımız dekorasyon programlarından biri olan Güle Güle Oturun tekrardan TV8 ekranalarında yayın hayatına başlıyor. Bu programda kendisini tanıdığımız Selim Bey ise tekrardan bu programda hem sunucu hemde iç mimar olarak yerini aldı. Sizde evinizin herhangi bir odasını tadilat ettirmek istiyor fakat maddi durumlardan dolayı gücünüz yetmiyor ise bu program tam sizin beklediğiniz fırsat. Güle Güle Oturun başvuruları yeni döneminde sitemiz üzerinden başvurularını almaya başlayacak.Sizde Güle Güle Oturun başvuru formunu doldurmak istiyorsanız bu siteden başvurunuzu yapabilirsiniz.

GÜLE GÜLE OTURUN DETAYLARI

Güle Güle Oturun programı yıllardan beri televizyondan farklı isimlerle görmeye alıştığımız programlardan birisidir. Bildiğiniz gibi bu programın amacı , evininin bir odasını tadilat ettirmek isteyipte çeşitli nedenlerden dolayı yaptıramayan insanlara yardım etmek amaçlı yapılan bir programdı.Güle Güle Oturun ve Selim Bey sayesinde yıllarca sayısızca insan cebinden hiç bir şekilde para çıkmadan evlerinin bir odasını çok güzel bir şekilde dekore ettirme şansına kavuştu. Bu harika fırsat tekrardan TV8 ekranlarında insanlara yardım etmeye başlayacak. Sizde bu programa başvuru yaparak eviniz dekore ettirmek istiyorsanız başvurunuzu sitemiz aracılığı ile kolayca yapabilirsiniz.

Şimdi ise size bu sürecin nasıl işeyeceğiniz elimizden geldiğince sizlere anlatacağız. Güle Güle Oturun programı ekibi ve Selim Yuhay evinize misafir olup hangi odanızı dekore etmek istediğinizi soruyor ve ekstradan bir isteğinizin olup olmadığını sormaktadır. Selim Bey evi inceledikten sonra bütün aile bireylerini bir kaç günlüğüne, tadilat bitene kadar başka bir evde misafir ettiriyor. Bu süreçte evinizde çok yoğun bir tadilat süreci başlamakta. Bu süreçte Güle Güle oturun ekibi ile siz alışverişe çıkmaktasınız. Avize, sehpa ve ona benzer aksesuarları gidip siz almaktasınız. Bu süreçte bütün tadilat bittikten sonra Selim Bey size telefon yolu ile ulaşıp evinizin tadilatının bittiğini ve görmenizi istediğini söylüyor. Ailecek eve ulaştığınızda Selim Bey size yaptıklarını ve nasıl bir süreç işlediğini anlatarak programı orada bitiriyor. Gördüğünüz gibi program süreci çok basit geçmektedir.

GÜLE GÜLE OTURUN ÜCRET

Güle Güle Oturun programında sizden hiç bir şekilde ücret talep edilmemektedir. Evinize almanızı istediğiniz eşyalarda bile Güle Güle Oturun ekibi herseyi karşılamaktadır. Bu yüzden aklınızda bu konu hakkında şüphe kalmasın.

GÜLE GÜLE OTURUN BAŞVURU

Güle Güle Oturun programı hakkında her şeyi anlattık sizlere. Bu program sizinde ilginizi çektiyse ve bu fırsattan yararlanmak ve eviniz baştan aşağı dekore ettirmek ve bu süreçten hiç bir şekilde ücret ödemek istemiyorsanız bu programa başvurmak için vakit kaybetmeyin.Güle Güle Oturun başvurularına bu bölümden ulaşmanız mümkün.

Güle Güle Oturun programına 2 farklı şekilde başvuru yapmanız mümkündür. Bu başvuru şekillerini size hem yazarak hemde videolu bir şekilde anlatacağız.Bu başvuru türleri ise şu şekildedir;

 • Başvuru Formunu Doldurarak
 • Video Göndererek Başvuru Yapmak

İlk olarak “Video Göndererek Başvuru Yapmak” kısmını anlatacağız. Bu başvuru şekli en etkili olan başvuru türlerinden biridir. Bu başvuruyu yaparken tek yapmanız gereken, boyutu 100 mb geçmeyen kendinizi tanıttığınız ve neden sizleri seçmeleri gerektiğini anlatan bir video çekmeniz. Vereceğimiz linke bu videoyu yükleyerek başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Videolu başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdi ise diğer başvuru türü olan “Başvuru Formunu Doldurarak” bölümünü anlatacağız. Bu başvuru türünde yine bizim vereceğimiz linke tıklayarak başvuru formuna ulaşacaksınız. Bu başvuru formunda sizden istenen bilgiler ve onların karşısında boş kutucuklar olacak. O boş kutucuklara istenen bilgileri girmeniz durumunda başvurunuzu rahatça yapabilirsiniz. Fakat bu istenen bilgileri doğru girmeniz çok önemlidir. Yanlış verilen herhangi bir bilgi başvurunuzun iptaline sebep olabilir.İsterseniz bu başvuruyu nasıl yapacağınızı gösteren videoyu izleyerek yardım alabilirsiniz.Videolu örnek ise aşağıda bulunmaktadır. Güle Güle Oturun başvuru formunda sizden istenen bilgiler ise şunlardır;

 • Adınız Soyadınız
 • Yaşadığınız Şehir
 • Mesleğiniz
 • Doğum Tarihiniz
 • Aylık Geliriniz
 • Evinizin Hangi Odasınının Dekore Edilmesini İstiyorsunuz.
 • Dekore Edilmesini İstediğiniz Odanın Fotoğrafları
 • Kendinizden Bahsedin
 • Daha Önce Bir Yarışmada Bulundunuz Mu ?

Bu bilgileri doğru ve eksiksiz girmeniz durumunda başvurunuz işleme alınacaktır. Başvurunuzun onaylanması durumunda Güle Güle Oturun ekibi sizinle tanışmak için bir gün belirleyip sizleri ofislerine davet edecekler ve detayları orada sizinle görüşecekler. Güle Güle Oturun başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


“GÜLE GÜLE OTURUN BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI” üzerine 2 yorum.

 1. Hayırli günler ben Edirne’den Gülcan geçmiş evimi 4 sene önce kradiyle aldık masimi kradiyle bağladık maddi durumu olmadı için evimi mutfağı banyom yaptıramadım evinin eşyaları akrabalarımız aldi taşındım ben doğuştan karaciğer hastası yım gayet sonuçları iyidi geçen ay içinde karaciğer kitle buldular karaciğer nakli olmam gerekiyor nakil bekliyorum ben 14 senelik evliyim çocuk olmadı yüzüm iç gülmedi ölmeden önce evimi yapabilirsiniz en çok dileği saglima kavuşmak evimin mutfağı çok isterim olmasını ne olur bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.