1 Alp 3 Çocuk Başvuru Formu ve Detayları

1 ALP 3 ÇOCUK BAŞVURU FORMU


Ekranların sevilen yüzü Alp Kırşan’n sunuculuğunu yaptığı 1 Alp 3 Çocuk adlı yarışma kısa bir aradan sonra tekrardan başlıyor. Yayınladığı amanlarda reyting rekorları kıran bu yarışma diğer yarışmalardan biraz farklı.  Adındanda belli olduğu gibi bu yarışmada çocuklar yarışacak.İlk yayın hayatına Tv8 ekranlarında 9 Aralık 2015 başlayan yarışmanın yapımcılığını, ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın yaptığı program yeni sezonda Tv8 ekranlarında başlayacak. Çocukların yarışmacı olduğu bu  programda çok komik anlara dahil olacaksınız. Çocukların sorulara verdiği ilginç ve enteresan cevap bizleri çok güldürecek.

1 ALP 1 ÇOCUK YARIŞMA HAKKINDA BİLGİLER

Bu yarışmanın diğer yarışmalara göre biraz farklı çünkü bu yarışmada yetişkinler değil, çocuklar yarışacak. Her hafta 3 çocuğun katılacağı 1 Alp 1 Çocuk yarışmasında birbirinden acaip cevaplarla karşılaşacaksınız. Yarışmaya sadece 3 ile 6 yaş arasında çocuklar katılabilir. Yarışmada 3 çocuk bir beraber bir koltukta oturarak Alp Kırşan ile muhabbet edecekler. Alp Kırşan sırayla onlara farklı farklı sorular soracak. Bu sorular bazen gündem ile alakalı bazende bir cümle ile alakalı olabilir. Örnek vermek gerekirse; Etekleri Zil Çalmak deyimini duyduklarında ne anladıklarını ve kafalarında neler canlandığını sormakta. Bu program sayesinde çocukların hayal dünyasının ne kadar geniş olduğunu yakından şahit olacağız. Tabi konular bunlarla bitmiyor, yeri geliyor çocuklar yeteneklerini sergiliyor yeri geliyor sevdikleri şeyleri anlatmaya başlıyorlar.

 

1 ALP 1 ÇOCUK BAŞVURU FORMU

 

1 Alp 1 Çocuk yarışmasına çocuğunuzun katılması için tek gereken 3 ile 6 yaş arasında olmasıdır. Başvurular sitemiz üzerinden vereceğimiz başvuru formu ile yapılmaktadır. Başvuru formuna doldurmanız gereken bütün bilgileri vereceğiz. Bilgileri doğru doldurmanız son derece önemlidir. Yanlış bilgi veren veya çocuğunuz 6 yaşında büyük ise başvurunuz asla değerlendirilmeyecektir. Eğer başvurunuz kabul olursa, vereceğiniz telefon numarası veya mail adresiniz üzerinden size ulaşılacaktır. Sizi aradıklarında çekimlerin nerede olacağı ve çocuğunuzun nasıl giyinmesi hakkında size bilgi verilecektir. Bu söylenen bilgileri dikkate alarak çekimlere gitmelisiniz.

Başvuru Formuna Doldurmanız Gereken Bilgiler ;

  •   Veli Adı Soyadı
  •   Veli İletişim Bilgileri
  •   Çocuk Adı Soyadı
  •   Çocuk Doğum Tarihi
  •   Çocuk Hakkında Çeşitli Bilgiler
  •   Çocuğunuzun 1 Adet Fotoğrafı

Bu bilgileri doldurmakla zaman geçirmek istemiyorsanız dosya boyutu en fazla 100MB olacak şekilde bir video çekerek ile yarışmaya başvuru yapabilirsiniz. Çektiğiniz video’yu buraya tıklayarak ulaşacağınız site üzerinden gönderebilirsiniz.

Bilgileri bu doğrultuda doldurduğunuz sürece hiç bir şekilde sorun çıkmayacaktır. Merak ettiğiniz sorular var ise yorum kısmından dilediğinizi sorabilirsiniz. 1 Alp 3 Çocuk yarışmasının başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi Beğenin.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.