Survivor 2017 Gönüllüler

GÖKHAN GÖZÜKAN

30 Eylül 1983 tarihinde dünyaya gelen Gökhan Gözükan, vücut geliştirme sporu ve boks alanında kendisini geliştiren Gözükan, 1.92 boyunda 82 kilodur. Bir dönem modellik de yapan Gökhan Gözükan, oyunculuk kariyerine de sahiptir.


FULYA ŞAHİN

30 Ekim 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Fulya Şahin, Trakya Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksek Okulu’nda (BESYO) eğitimini gerçekleştirdi. Futbol antrenörlüğü, Hentbol kaleciliği ve atletizm gibi alanlarda kendisini yetkin olarak tanımlayan Şahin, Survivor yarışmasına katılan iddialı isimlerden birisi olduğunu ifade ediyor.


OGEDAY GİRİŞKEN

Ogeday Girişken, 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Marmara Üniversitesi BESYO’da tamamlamıştır. Fenerbahçe kürek takımında lisanslı sporcu olan Ogeday, ülkemizi milli formayla temsil ediyor.


DENİSA

 20 yaşında ve Antalya doğumlu olduğunu belirten Denisa Gültekin, spor ve rekabetin içerisinde olduğu için Survivor’a katıldığını aktardı. Yılan besleyen ve bukalemunu olan yarışmacı fitnessın kendisi için diş fırçalamak ve uyumak gibi bir şey olduğunu ifade etti.


BERNA KEKLİKLER

27 yaşında olan Berna Keklikler, Almanya’da doğdu. İstanbul’da kardeşiyle birlikte hayatını sürdüren ve Almanya’da düzenlenen Miss Turkuaz Germany Yarışması’nı kazanan yarışmacı, ekonomi alanında eğitim gördü. Fıtness, crunch ve yüzme sporlarıyla ilgilenmekte olan Survivor Gönüllüler yarışmacısı, aynı zamanda oyunculuk ve modellik ile uğraşıyor.


YİĞİT İZİK

1986 Yılında İzmir Karşıyaka’da doğanYiğit İzik modellik yapmaktadır. Eğitim hayatına Karşıyaka’da başladı ve devam etti. Yarışmacı orta ve lise yıllarında basketbol oynadı. 2009 Yılında modellik yarışmalarında kazandığı birinciliklerin ardından Modellik yapmaya başlayan Yiğit İzik, 2010 yılında Best Model  yarışmasına katılarak kariyerinden üst seviyelere tırmanmıştır.


ELİF ŞADOĞLU

Elif Şadoğlu, 1992 yılında doğdu. İnstagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla dikkat çeken ve kaslı vücuduyla verdiği pozlarla sportmen kişiliğini yansıtan genç yarışmacısı, Ataşehir’deki bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapıyor. Fitness alanında uzmanlaşan Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu.


ESER WEST

Eser West, 1990 yılında New York’ta dünyaya geldi. Asıl mesleği öğretmenliğe bir süre ara verdi ve ABD’den Türkiye’ye gelmesinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur adlı evlilik programına katıldı. La Guardia Communitiy College Üniversitesi’nde eğitim hayatını tamamlayan Eser West bir süre önce Hande Yener’in klibinde yer aldı.


BURÇAK TUNCER

Burçak Tuncer İzmir Karşıyaka’da 1992 yılında dünyaya geldi. 6 Nisan doğumlu olan Survivor Gönüllüler yarışmacısı Burçak Tuncer, Koç burcu. Burçak Tuncer Mimarlık yapmakta. İlkokul ve lise eğitimini İzmir Tevfik Fikret Lisesi’nde okuyan Burçak Tuncer, Üniversite eğitimini ise İzmir Ekonomi Üniversitesi Mimarlık bölümünde tamamladı. Sanatın birçok dalına ilgi duyan Burçak Tuncer, eğitim hayatı boyunca pek çok sanat dalıyla ilgilendi


ERDİ ÜNVER

Erdi Ünver, 1988 yılında doğdu. Aslen Kırklarelilidir ancak hayatını İstanbul Bayrampaşa’da sürdürmektedir. Sabit Büyükbayrak Lisesi’nden mezun olmuştur, amatör olarak futbol ile ilgilenmektedir. Gümrük komisyonculuğu yapan Erdi Ünver’in en büyük hayali ise futbolcu menajeri olmaktır.


TUĞÇE MELİS DEMİR

11 Şubat 1994 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Tuğçe Melis Demir, öğreninimini İzmir’de sürdürmüştür. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi’nde lisans eğitimini gerçekleştiren Demir, eğitim hayatında devam ederken, bir taraftan da sportif faaliyetlerine ağırlık kazandırmıştır. Buz Hokeyi sporunda profesyonel bir kimliğe sahip olan Tuğçe Melis Demir, ODTÜ Buz Hokeyi Takımı ve milli takım oyuncusudur.


VOLKAN ÇETİNKAYA

 

Beden eğitimi öğretmeni olan Volkan Çetinkaya, ayrıca TSK Ordu Mіllі takım sporcusu. Eski TSK personeli olan Çetinkaya, yüzme ve atletіzm antrenörlüğü de yapmaktadır. Gönüllüler yarışmacısı Volkan Çetinkaya, sporcu kimliğiyle ön plana çıkıyor.

 
Bizi Beğenin.

“Survivor 2017 Gönüllüler” üzerine 1 yorum.

  1. Survivor benim en büyük hayalim gerçekten gitmek istiyorum Lütfen kabul edin hiç bir kişisel hastalığım yok ameliyat geçirdiğim yok sağlıklı bi durumdayim

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.