Bir Sorun Mu Var Başvuru Formu ve Detayları

BİR SORUN MU VAR BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI

Çok yakında Show Tv ekranlarında BKM’nin yapımcılığı sayesinde başlayacak olan Bir Sorun Mu Var yarışması sizlerle olacak. Bilgi yarışması olan ”Bir Sorun Mu Var ?” çok farklı bir konsept ile karışınızda. Bu yarışmada bilgi’den çok insanları tanımak daha önemli . Yarışma konsepti en çok soruyu bilmek değil , en çok yanlışı kim yapar diye tahmin etmek üzerine kurulu. Yarışmacı, 10 kişilik grubun içinden hangisinin sorulan soruya yanlış cevap verdiğini tahmin etmeye çalışacak.

 

BÜYÜK ÖDÜL 500.000 TÜRK LİRASI

Toplam 11 sorudan oluşan programda 4 şık var. Yarışmada ilk amacının 7 soruda kimlerin yanlış cevabı vereceğini tahmin etmen gerekiyor. Eğer bu konuda başarılı olursa yarışmacıya değeri 500.000 Türk Lirası olan bir soru sorulacaktır. Yarışmacının bu durumda 2 seçeneği vardır. Ya 70.000 Türk Lirasını alıp programı terk edecektir. Yada 500.000 Türk Lirası değerinde olan bir soru sorulacaktır.Eğer yarışmacı bu soruya yanlış cevap verirse yarışmadan hiç bir ödül almadan ayrılacaktır.

YARIŞMAYA BAŞVURMAK

Bir Sorun Mu Var yarışmasına katılmak için aranan tek şart 18 yaşından büyük olmanızdır. Sitemiz üzerinden vereceğimiz başvuru formuna ;

  1. Adınız Soyadınız
  2. Doğum Tarihiniz
  3. Mail Adresiniz
  4. Kendinizi Anlattığınız Bilgiler

Bir Sorun Mu Var ? adlı yarışmasına başvurmak istiyorsanız buraya tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

 
Bizi Beğenin.


Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.