YAPARSIN AŞKIM BAŞVURU FORMU VE ŞARTLARI

YAPARSIN AŞKIM BAŞVURU FORMU VE ŞARTLARI

3 Şubat 2018 64 Yazar: admin2

YAPARSIN AŞKIM BAŞVURU FORMU VE ŞARTLARI

Başvuru Formları-Yaparsın Aşkım

Yaparsın Aşkım Başvuru Formu Ve Şartları

Yaparsın Aşkım Nasıl Başvuru Yapılır? İlker Ayrık Kimdir? Başvuru Formunda Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
Yaparsın Aşkım Ne Zaman Başlayacak? Yaparsın Aşkım Hangi Gün ve Hangi Saatte Yayınlanacak? Eşinize güveniyor musunuz ?

Fox tv ekranlarında İlker Ayrık tarafından sunulacak olan Yaparsın Aşkım programıyla ilgili tüm ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz.Daha önce ‘Var mısın Yok musun’ ile Star TV ekranlarında şansını deneyen ama beklenen başarıyı sağlayamayan İlker Ayrık, daha sonrasında Fox TV ekranlarına dönmüştü.İlker Ayrık fırtınalar estiren Ben Bilmem Eşim Bilir programından sonra Çarkıfelek,ve çocukların yarışmaya katılımıyla gerçekleşen ’10 Numara 5 Yıldız’ gibi programlarla da sunuculuğu üstlenmiştir. Şimdi yepyeni bir kanal da Ben Bilmem Eşim Bilir formatıyla benzer bir program Yaparsın Aşkım ile tekrar izleyicilerin karşısında.

YAPARSIN AŞKIM NEDİR ?

Yarışmanın detayları için lütfen yazımızı okumaya devam edin.Öncelikle yarışmanın formatından bahsedeceğiz. Yaparsın aşkım İlker Ayrık tarafından FOX Tv ekranlarında 1 Ocak 2018 de seyirci ile buluşuyor.Kanal D’deki Ben Bilmem Eşim Bilir programıyla benzerliğiyle dikkat çeken Yaparsın Aşkım programı sadece isim değiştirilmiş hali diyebiliriz.
Ben Bilmem Eşim Bilir programından hatırlayacağınız gibi Yaparsın Aşkım programında da çiftler yarışıyor.Öncelikle başvuru yapmanız gerekmektedir.Başvuru formunu doldururken eksiksiz ve doğru doldurmanız gerekmektedir.İlker Ayrık program sunuculuğunu yaparken sizde eşiniz ile birlikte yarışırken eğleneceksiniz.İlk önce kadın yarışmacılar İlker Ayrık’ın sorularını yanıtlayarak programa başlanır.Bu sorular genellikle, Eşinizin en sevdiği yemek nedir? Eşiniz ile nasıl tanıştınız? Eşiniz özel günleri hatırlar mı ? gibi sorulardır.Kadın yarışmacılara bu sorular sorulurken eşleri arkada ki cam bölmede olur sesleri eşleri tarafından duyulmaz fakat seyirciler duyabilir.Aynı durum erkek yarışmacılar için de geçerlidir.Yarışma başlarken eşinizi çok iyi tanıyor olmanız gerekmektedir çünkü eşinizin performansıyla orantılı cevap verdiğiniz takdirde oyunun kazananı siz olma ihtimali artacaktır.
İlker Ayrık kadın yarışmacılara Eşiniz kaç acı biber yer ? Kaç gol atabilir? Kaç şınav çekebilir? gibi sorular sorar tahmini en yüksek olan yarışmacının eşi acı biberi yer ise o yarışmacı kazanır fakat tahmini az da olsa eşi verilen görevi yerine getirdiği takdirde yarışmayı kazanmış olur.Yarışırken eğlenmek,eğlenirken araba kazanmak istiyorsanız bu yarışma tam size göre. Sizde bu heyecana eşiniz ile birlikte ortak olmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

BÜYÜK ÖDÜL CİTROEN C3

İlker Ayrık’ın sunduğu Yaparsın Aşkım programının tabiki bir büyük ödülü var.Hayalleriniz araba sahibi olmak,eski arabanızı değiştirmek,çocuklarınıza,eşinize hediye etmek ise ‘Yaparsın Aşkım’ tam size göre bir program.Eşler araba için birbirinden eğlenceli oyunlarla yarışacak yarışırken kazanacak ve eğlence hiç bitmeyecek.Eşini en iyi tanıyan iddiasını arttırıp kazanan çift gün sonunda anahtarı alacak ve yepyeni bir aracın sahibi olacak.Yarışmanın büyük ödülü olan arabayı biraz tanıtalım.İlker Ayrık’ın Yaparsın Aşkım programın da hediye olarak verdiği araba 0 km Citroen C3 Hatchback.Araç geniş iç hacime sahip ve geniş aileler için tercih edilen modeller arasında.Uzun yolculuklarda rahatlığıyla ön plana çıkıyor bagaj boyutunun derinlik ve büyüklüğü,araç büyüklüğü ile sahiplerini memnun ediyor ve oldukça yüksek fiyata sahip 2018 model bir araçtır.

NASIL BAŞVURU YAPARIM ?

Yaparsın aşkım heyecanını evde değil burada bizimle paylaşmak istiyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam edin çünkü eğlenirken,hediye sahibi olmak ileride çocuklarınıza anı olarak kalacak bir kaset bile hayatınızı renklendirecektir .Büyük ödülün sahibi olmak,eşiniz ile birlikte eğlenmek istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.Daha öncede belirttiğim gibi başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Fox tv’nin sevilen programı Yaparsın Aşkım programı kapılarını tüm yarışmacılara açıyor. Başvuru Formu kadın ve erkek tarafından doldurulması gerekmektedir.Öncelikle

 • Adınız Soyadınız,
 • Doğum Tarihiniz,
 • İletişim Bilgileriniz,
 • Memleketiniz
 • Gibi kişisel bilgileri doldurduktan sonra kadın veya erkek birlikte olmak suretiyle’ tarafımdan doldurulmuştur’ şıkkının mutlaka işaretlenmesi gerekmektedir.
 • Partneriniz ile yakınlık dereceniz (evli,nişanlı,sözlü,sevgili) ,
 • Çocuğunuz var mı? var ise isimleri,
 • Karakterinizi bir kaç cümle ile açıklayınız,
 • Yapmaktan hoşlandığınız becerileriniz
 • Hırslı olup olmadığınız,
 • Nasıl tanıştığınız,
 • Partnerinize en sevdiğiniz ve sevmediğiniz özellik,
 • İlişkide kimin sözünün geçtiği,
 • Sizin ya da partnerinizin yeteneği,
 • Daha önce siz yada partneriniz herhangi bir televizyon programına katılmış mıdır? Katıldıysa hangi programa katıldı?

gibi sorular doğru ve eksiksiz şekilde yanıtlanmalıdır.Partnerinizin ve sizin fotoğrafı ve videosu gerekmektedir. Daha sonra başvurunuzu onaylamak ve göndermek için başvuruyu tamamla butonuna basmanız yeterli olacaktır.Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yaparsın Aşkım ile ilgili tüm merak ettiğiniz sormak istediğiniz soruları,olumlu veya olumsuz yapmak istediğiniz mesajlarınızı facebook sayfamızdan yapabilir program akışını ve bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz.

Bizi Beğenin.