Gönder Gitsin Yarışması Başvuru Formu Ve Detayları

Gönder Gitsin Yarışması Başvuru Formu Ve Detayları

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Gönder Gitsin yarışmasına nasıl katılırım? Gibi soru işaretlerinin cevabını almak istiyorsanız makalemizi okumaya devam edin.

Ekranlardaki en kaliteli yarışmaları yapmasıyla bilinen Fox Tv yeni bir yarışmayla karşımızdalar. Bu yeni yarışmamızın adı Gönder Gitsin. Yarışmanın ismindende anlayacağımız gibi yarışma konsepti sürekli birşeyleri göndermek üzerine gitmektedir. Yarışma detaylarını öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.

Bu muhteşem yarışma Gönder Gitsin yaz aylarının başlamasıyla ekranlarda yerini almaya başlayacak. Yarışmanın sunuluğunu Çakallarla Dans film serisinden tanıdığımız ünlü oyuncu Timur Acar yapmaktadır. Bu yarışmaya ister seyirci istersenizde yarışmacı olarakta katılabilirsiniz. Detaylar yazımızda bulunmaktadır.

YARIŞMA KURALLARI

Gönder Gitsin yarışmasında toplamda 10 adet soru bulunmaktadır.Seçtiğiniz konu başlığına göre sorulan soruda size 4 adet fotoğraf gösterilmektedir.Bu 4 fotoğraftan 1 tanesi konu başlığı ile alakasız olmaktadır. Bu durumda size kalan her soruda alakasız olan fotoğrafı bulup göndermenizdir. 10 adet soruya farklı olan fotoğrafları bulup elerseniz büyük ödül olan 150.000 Türk Lirası para ödülünü kazanabilirsiniz.

BÜYÜK ÖDÜL 150.000 TÜRK LİRASI

Türkiye’de yayınlanan yarışmaların içerisinde en kolay biçimde para kazandırmayı hedefleyen bu yarışmaya katılmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

BAŞVURU ŞARTLARI

Gönder Gitsin yarışmasına katılmanız için gerekli olan tek şart 18 yaş üzerinden büyük olmanızdır. Bunun dışında başka hiç bir şart aranmamaktadır.

NASIL BAŞVURU YAPARIM

Fox Tv’de yayınlanan Gönder Gitsin yarışmasının başvuruları sitemiz üzerinden vereceğimiz başvuru form’una  gerekli bilgilerinizi doldurarak yapılmaktadır.

Doldurmanız gereken bilgiler şunlardır ;

 • Adınız Soyadınız.
 • Adresiniz.
 • Vücut Özellikleriniz ( Boy,Kilo vb)
 • İletişim Bilgileriniz.
 • Kendiniz Hakkında Bilgiler
 • 1 adet fotoğraf ( Max. 1 Mb )

Bu bilgileri doldurarak Gönder Gitsin yarışmasına katılmaya hak kazanabilirsiniz. Vereceğiniz bilgileri yazarken dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü vereceğiniz bilgilerden herhangi bir tanesi yanlış olursa başvurunuz dikkate alınmayacaktır.

Gönder Gitsin Yarışması Buradan Ulaşabilirsiniz.

6 üzerine düşünceler “Gönder Gitsin Yarışması Başvuru Formu Ve Detayları

 1. ramazan

  Başvurdum ama sonuçlarını nasıl öğreneceğim. Yarışmaya seçildiğimi nerden bileceğim.

 2. SEVDA

  3 temmuz yayinindaki ilk soru sasirtdi…. piyanoyu vurmali calgi olmadigini iddia ettiler ve gonderdiler…halbuki :
  Piyanoda ses, teller vasıtasıyla elde edilir. Piyanonun tuşlarına basıldığında içindeki tahta çekiç tellere vurarak sesi oluşturur. Tahta çekicin tellere vurmasından dolayı piyano vurmalı müzik aleti sayilır.
  Tum dunya boyle biliyor

 3. Hak sat

  21.07.2017.tarihinde sorulan soru yanlış.ekranda sorulan soru 21yuzyil lideri kimdir?iken.yarismacilara sorulan soru 20.yuzyil lideri kimdir?.haliyle cevap yanlış oldu..yetkililere duyurulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çarkıfelek başvuru