Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

KİM MİLYONER OLMAK İSTER BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI

Türkiye’nin sevilen bilgi yarışması 2011 yılından itibaren devam eden Kim Milyoner Olmak İster her hafta binlerce Türk Lirası kazandırmaya devam ediyor.Haftanın 3 günü saat 20:00da Atv ekranlarında gösterilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışması sizinde hayallerinizi süsleyen miktarda parayı kolay bir şekilde kazanmanız için bir büyük bir şans.

BÜYÜK ÖDÜL 1.000.000 TÜRK LİRASI

Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasında size sorulacak olan 12 adet soruyu doğru cevaplarsanız büyük ödül olan 1.000.000 Türk Lirasını kazanacaksınız.

YARIŞMA KURALLARI

Kim Milyoner Olmak İster yarışması toplam 12 sorudan oluşmaktadır. 2 adet baraj soruları vardır. İlk baraj sorusu 2. soruda 1.000 Türk Lirası diğeri ise 7. Soruda 15.000 Türk Lirası’dır. Örnek vermek gerekirse 11. soruda yanlış yaparsanız eğer kazandığınız miktar 15.000 Türk Lirası olacaktır. Yarışmada 4 adet joker hakkına sahipsiniz. Joker haklarınızdan 3 tanesini istediğiniz soruda kullanabilirsiniz ama çift cevap hakkı sorunuzu sadece 7. sorudan sonra kullanabilirsiniz. Yarışmada 1 adet sesli soru vardır. Bu soruda size dinletilen müziğin kime ait olduğunu söylemeniz gerekmektedir.

JOKER HAKLARINIZ

 • Telefon: Yarışmacı başvuru formuna yazdığı 3 arkadaşından birini arayarak soru hakkında yardım isteyebilir. Konuşma sınırı 30 saniyedir.
 • Yarı yarıya (50:50): Cevabı yanlış olan 2 şık elenir.
 • Seyirciye Sorma: Seyircilere verilen el bilgisayarı sayesinde sorunun cevap hakkında bir seçim yaparlar. Verilen cevaplar grafik olarak yansıtılır.
 • Çift Yanıt: Daha önceki sürümlerinden farklı olarak eklenen bu joker sayesinde soruya 2 defa yanıt verilebilir; ancak jokeri kullanan yarışmacılar çekilemez ve sadece 7. sorudan sonra kullanılır. Ayrıca çift yanıtın kullanımı sırasında verilen ilk yanıt yanlış ise o yanıt gri renk ile gösterilir.

NASIL BAŞVURURUM

Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına 2 farklı yoldan başvurulabilir.

 1. Sitemiz üzerinden vereceğimiz başvuru formu link’ine tıklayarak Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına başvurabilirsiniz. Başvuru formunda vereceğiniz bilgiler çok önemli çünkü başvuru formları Kim Milyoner Olmak İster ekibi tarafından büyük titizlikle incelenip ona göre karar vermekteler.Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışması başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 2. Whatsapp üzerindende başvurabilirsiniz. Herhangi video kayıt yapan bir cihazla kendinizi tanıtan ve neden bu yarışmaya katılmak istediğiniz anlatan 1 dakikalık bir video çekip Whatsapptan 0553 043 43 43 bu numaraya göndermeniz yeterlidir. Ve şunu da belirtelim ki whatsapp üzerinden yapılan başvurulara öncelik tanınmaktadır.

WHATSAPP BAŞVURU

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz Whatsapp uygulaması ile başvuru’nun nasıl yapıldığını ve önceliklerini merak ediyorsanız okumaya devam edin. Öncelikle whatsapp ile başvuru yapmak istediğiniz takdirde başvuru formu gibi uzun uzun bilgilerinizi yazmanız gereken şeylerle uğraşmayacaksınız. Whatsapp ile başvuru yapmak için kendinizi anlattığınız ( Özlük bilgileriniz , iletişim adresiniz ve neden bu yarışmaya katılmak istediğinizi anlattığınız max 1 dakika sürecek bir video çekmeniz gerekmektedir. Bu video’yu çektikten sonra  0553 043 43 43 bu numaraya Whatsapp üzerinden çektiğiniz video’yu göndermeniz gerekmektedir. Whatsapp üzerinden başvuru yaptığınız takdirde başvurunuz öncelikli olacaktır.

WHATSAPP İLE BAŞVURU YAPANLAR ÖNCELİKLİ OLACAK

Whatsapp üzerinden yaptığınız başvurular telefondan hızlıca kontrol edildiği için websitesi üzerindne yapılan başvurulara göre daha hızlı ve daha öncelikli konumda olmaktadır. Ve bu durumda diğer başvuru yapan yarışmacı adaylarına oranla daha fazla katılma şansınız olacaktır.

WHATSAPP İLE BAŞVURUDA SADECE VİDEO GÖNDERMEM YETERLİ Mİ ?

Bu sorunun cevabı tabikide hayır. Çünkü başvuruları kontrol eden ekip sizin kim olduğunuzu anlamayacak o yüzden videoyu attıktan sonra whatsapp üzerinden mesaj olarak ;

 1. Adınız Soyadınız
 2. İletişim Bilgileriniz
 3. Adresiniz

Bu bilgileri doldurarak başvurunuz tam olarak tamamlanmış olmaktadır. Eğer bilgileri yetersiz bulurlarsa verdiğiniz iletişim bilgilerinizden size ulaşarak irtibata geçilecektir.

BAŞVURU YENİLEME

Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasına katılmak için bir kez başvuru yapmanız yeterli olmaktadır. Bir kez başvurduğunuzda vermiş olduğunuz bilgiler sistem üzerinde kayıtlı olacaktır o yüzden sürekli başvuru yapmanız bir şey değiştirmeyecektir.

BAŞVURU SONRASI

Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına katılmak 2 aşamalıdır.

 1. Başvuru Kabulü
 2. Mülakat

İlk madde olan başvuru kabulü sitemiz üzerinden doldurarak veya whatsapp uygulaması üzerinden video göndererek yapmış olduğunuz aşamadır. Bu aşamayı geçip geçmediğinizi  sitemiz üzerinde Her gece 24:00’dan sonra yayınlanmakta olan başvuru sonuçlarından öğrenebilirsiniz. Eğer başvuru sonuçlarında kendi referans numaranızı görürseniz yarışmaya katılmaya 1 adım daha yaklaşmış olacaksınız.

İkinci aşama olan Mülakat için size arayarak veya e posta atarak ulaşacaklar. Mülakat için bir jüri karşısında size yöneltilen sorulara doğru cevap vermeniz gerekecek. Mülakat sonrasında eğer yarışmaya kabul edilirseniz size ulaşılarak hangi gün ve saatte yarışmaya katılacağınızı söyleyeceklerdir.

MÜLAKAT NEDİR ? 

Mülakat, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına çok fazla başvuru olduğu için yapılan bir eleme sistemidir. Bu mülakatta 1. aşamayı geçen yarışmacı adayları çağırılmaktadır. Bu mülakatta genel kültür ağırlıklı sorular sorulmakta ve sorulan sorulara net cevaplar beklenmektedir.

NE ZAMAN ARAYACAKLAR

Bu sorunun 2 farklı cevabı bulunmaktadır. İlk cevabı, İletişim bilgilerinizi yanlış vermişseniz eğer o yüzden sizi aramamışlardır yada daha başvurunuz kabul edilmemiştir. Eğer referans numaranız sabah gazetesinde yayınlanan başvuru sonuçlarında var ise ve sizi aramamışlar ise hemen Kim Milyoner Olmak İster ekibiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Yoksa başvurunuz yanacaktır ve tekrardan başvuru yapmanız gerekecektir.

BAŞVURU SONUÇLARI

AYRICA SİTEMİZ ÜZERİNDEN HER GÜN BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANACAKTIR.

2 üzerine düşünceler “Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Sonuçları

 1. Mehmet Örücü

  Merabalar, yaklaşık altı ay önce başvuru yaptım, fakat başvuru takip numaramı kaybettim, tekrar başvuru takip numaramı nasıl öğrenebilirim, yardımcı olurmusunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çarkıfelek başvuru