Güldüy Güldüy Seyirci Başvuru Formu ve Detayları

GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW SEYİRCİ BAŞVURU FORMU

Ekranların sevilen komedi programı Güldür Güldür Show’un çocukların oynadığı versiyonu Güldüy Güldüy Show bu farklı konspet ile sizleri güldürmeye devam ediyor. Sunuculuğu usta tiyatrocu Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal yapmaktadır. Çocukarın bu programa katılmak için can attığı Güldüy Güldüy Show yetenekleri çocukları kendi bünyesine katmak için bekliyor. Bu programa nasıl katılırım diye soranlardansanız eğer doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinde ve bu sayfada bulabileceğiniz adres ile Güldüy Güldüy ekibine katılmak için başvurabilirsiniz.  Her pazar günü saat 20:00de Show TV ekranlarında yayınlanan Güldüy Güldüy Show programını isterseniz canlı olarak Beşiktaş Kültür Merkezinde (BKM) izleyebilirsiniz. Bu sayfanın aşağısında bu konu hakkında bilgileri bulabilirsiniz

.

NASIL KATILIRIM

Güldüy Güldüy Show ekibinde oynamak için Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) tiyatro ekibinde olmanız gerekmektedir.Sizde yeteneğinize ve kendinize güveniyorsanız doğru yerdesiniz.Beşiktaş Kültür Merkezinin tiyatro kursu hakkında ki bilgilerini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

NASIL İZLERİM

Güldüy Güldüy Show komedi programını canlı olarak izlemek istiyorsanız  belirli bi ücret karşılığında Beşiktaş Kültür Merkezinde izleyebilirsiniz

TAM BİLET: 82.50 TÜRK LİRASI

ÖĞRENCİ BİLET: 57.50 TÜRK LİRASI

Beşiktaş Kültür Merkezinin oturma düzeni şu şekildedir;

 • BALKON TEK
 • SALON ÇİFT

Güldüy Güldüy Show biletlerini Beşiktaş Kültür Merkezi gişelerinde ve Biletix üzerinden alabilirsiniz. Buraya tıklayarak bilet satın alabilirsiniz.
Bizi Beğenin.

5 üzerine düşünceler “Güldüy Güldüy Seyirci Başvuru Formu ve Detayları

 1. yağmur damla

  güldüy güldüye çok katılmak istiyorum ama malesef katılamıyorum.katılamamamın 2nedeni var.bunlar hem konyada yaşıyorum hem ne filimde hem dizide hata ve hatta reklama bile çıkmdım.katılmayı çok isterim.katılsam dünyanın en büyük insanı olurum.

 2. Zeynep naz KAYA

  Adım Zeynep naz soyadım KAYA . 8 yaşındayım kardeşim var.

  Kendime güvenim var utanmam .

  Kendimi ifade edebiliyorum. Ve bu yarışmaya katılmak istiyorum .

  1. adminyedek

   Merhaba

   Bu bilgileri makale üzerinden verdiğimiz linke tıklayarak ulaşacağınız başvuru formuna yazmanız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir