Güle Güle Oturun Başvuru Formu Ve Detayları

GÜLE GÜLE OTURUN BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI


Tv 8 ekranları bu senede geleneği bozmuyor ve evimde bir değişiklik olsun diyenlerin imdadına Güle Güle Oturun Programı ile koşuyor, sizde eğer evinizde bir farklılık yaratmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyarak Güle Güle Oturun Programına Başvuru yapabilirsiniz.

Selim Yuhay namı diğer Selim Bey’i ve ekibini daha öncesinden Kanal D ekranlarında Evim Şahane programı ile tanışmıştık. Şimdi ise Tv 8 ekranlarında biz izleyenlerinin ve evini tekrar dekore etmek isteyenlerin yanında oluyor.


 

Eğer sizde evinizin kasvetli havasından sıkıldıysanız ve yepyeni bir yaşam alanına kavuşmak istiyorsanız yazımızda sizinle paylaşacağımız başvuru formunu eksiksiz doldurmalısınız.

 

GÜLE GÜLE OTURUN BAŞVURU ŞARTLARI

Güle Güle Oturun Katılım Şartları, programı izleyenlerin en çok merak ettikleri konu ise programa katılım şartlarının ne olduğu işte sizin için özenle araştırdığımız başvuru katılım şartları.

GÜLE GÜLE OTURUN BAŞVURU FORMU

İnternet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapılan Güle Güle Oturun Programı, açılan bilgi başvuru formunda sizden  evinizin dış cephe fotoğrafı ve değişmesini istediğiniz odanızın fotoğrafınızı yollamanızı istiyor.

Eğer sizde Güle Güle Oturun Programına başvuru yapmak isterseniz Buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

7 üzerine düşünceler “Güle Güle Oturun Başvuru Formu Ve Detayları

 1. Elif

  Merhabalar benim başvuru yapalı 1 aya yakın geri dönüş olmadı acaba başvurumuzu nerden takip edebiliriz

 2. meryem

  ben bugün çok uğraştım bir türlü telefon numaraları olmuyor.yazıyorum tekrar siliniyor usandım.neden böyle oluyor cevaplarmısınız

 3. arife

  Bende evimi degıştirtmek istiyorum lütfen banada dönüş yapın selim bey muhteşem işler çıkarıyosunuz lütfen banada yardım edin

 4. Erkan

  Merhaba. .başvuru yapmak istiyorum. Anneme supriz olsun programınızı her zaman izliyor. Evi bosverinde selim bey yapdiginiz hizmetinizi çok takdir ediyoruz.umarım sıra bizede gelir.saygilar
  Gsm 0538 011 3378 lütfen ilk önce beni arayın. Annem kalp hastasi ani sevinçlerden bile sakiniyoruz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çarkıfelek başvuru