Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Formu ve Detayları

 VAHE İLE EVDEKİ MUTLULUK BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI


 

Yıllardır Türkiye’de ev dekorasyonu programı denince akla gelen ilk isim olan Vahe Kılıçarslan, yeniden bir dekorasyon programıyla karşımızda. Vahe Kılıçarslan bu sefer dar gelirli ailelerin evlerini onarıp yenilemekle kalmayıp, dekorasyon yapmaya gittiği illerin tarihi,kültürel ve yöresel yemeklerini bizlere tanıtarak, hem elinin değdiği evleri baştan yaratarak ihtiyaç sahiplerini ve ev sahiplerini mutluluğa boğuyor hemde gittiği her ilin kültürel ve görsel güzelliklerini bizimle paylaşarak güzel bir programın altına imza atıyor.

Her pazar günü saat 11:00′ de Star TV ekranlarında Vahe Kılıçarslan ile Evdeki Mutluluk programı ile hem yeniden dekore edilen evleri görüp hemde Türkiye’nin hiç görmediğiniz güzelliklerini ve lezzetlerini görme şansını yakalayacaksınız. Yazımızda belirtmemekte fayda gördüğümüz bir diğer husus ise Vahe ile Evdeki Mutluluk Programı Programa başvuru koşullarını karşılayan ve kabul edilen kişilerden hiç bir ücret talep etmemektedir.Evinizde belirleyip değiştirmek istediğiniz odanın fotoğrafları ile birlikte programa aşağıda vereceğimiz linkle beraber başvurduğunuz taktirde kabul edilmeniz için bilgilerinizin doğruluğu değerlendiriliyor, şayet programa kabul edildiğiniz takdirde evinizin bir bölümü olması şartıyla tadilata sokuluyor. Yılların deneyimi üzerinde bulunan mimarların yaptıkları hassas dokunuşları ile ve dekorasyon malzemelerinde ev sahiplerinin seçimleri doğrultusunda evi dekore eden Vahe Kılıçarslan ile Evdeki Mutluluk programı 16 yıldır Türkiye’de dar gelirli ailelerin evlerini yıkıp sıfırdan yaparak onların hayat şartlarını yükselterek insanlara umut olmaya devam etmektedir.

 

NASIL BAŞVURURUM

 • Öncelikle Evininiz Dekore Edilmesini İstediğiniz Kısmın Fotoğraflarını Çekmelisiniz Ve Başvuru Formuna Yüklemelisiniz.
 • 1 Adet kendi fotoğrafınızı başvuru formunu yüklemelisiniz.
 • Adınız Soyadınız.
 • Medeni Durumunuz.
 • Eğitim Durumunuz.
 • Telefon Numaranız.
 • Yaşadığınız Şehir.
 • Adresiniz.
 • Kiminle Yaşadığınız

Bu bilgileri vereceğimiz başvuru formuna yazarak Vahe ile Evdeki Mutluluk programına katılma şansını yakalayacaksınız. Yukarıda belirttiğimiz bilgileri doğru girmekte titizlik gösteriniz çünkü bu bilgiler Atv ekibi tarafından titizlikle incelenip duruma göre sonuca varmaktadır. Bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık veya bir uyumsuzluk farkedilirse başvurunuz değerlendirilmeyecektir. Ve bu programa katılmak tamamen ÜCRETSİZDİR.

VAHE İLE EVDEKİ MUTLULUK PROGRAMINA KATILMAK İSTİYORSANIZ BURAYA TIKLAYARAK BAŞVURU FORMUNA ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bizi Beğenin.

2 üzerine düşünceler “Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Formu ve Detayları

 1. Ayten Atay

  Vahe ile evdeki mutluluk programı için müracaat etmek istedim ama bilgilere tam olarak ulasamadigimdan edemedim. Katılmayı kendim için değil yeni tanıştığım yaşlı bir teyze için istiyordum. 84 yaşında aylık 800_TL gelirle geliri varmış. Çocuklarından memnun ama belki yük olmak istemediginden belki istemek ağırına gittiginden bilemiyorum cok gariban bir halde. Adı Seviye Istanbul Kumburgaz’da yanlız yaşıyormuş. Ben adliyede çalışıyorum. Öğlen arasında çarşıda yemek yediğim sırada tanıştık kendisiyle ben ilgi alaka gösterince çok sevindi. Laf arasında evine buyur etti ve gel gör Seviye Teyzen nerede yatıyor gör dedi. Evini, durumunu, adresini tam olarak bilmiyorum. Telefon numarası var arada bir arayıp hal hatır soruyorum çok memnun oluyor. Çok dua ediyor. Eğer bu teyze ile ilgilenir iseniz çok dua alırsınız. Eşinin 1986 yılında trafik kazasında öldüğünü söyledi. Vefakar fedakar gariban ağzı duali bir anne. Son günlerinde bayram sevinci yaşamasına vesile olursunuz. Ilgilenirseniz telefon numarasını veririm. Geri dönüş yapmanız dileği ile selam ve saygılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çarkıfelek başvuru zara müşteri hizmetleri numarası star tv whatsapp ihbar hattı 2017