Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Formu ve Detayları

Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Formu ve Detayları

22 Ocak 2017 68 Yazar: Editör

 VAHE İLE EVDEKİ MUTLULUK BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI


Ekranların yıllardır vazgeçilmez ismi Vahe Kılıçarslan muhteşem programı Evdeki Mutluluk ile siz sevenlerinin tekrardan karşında. Vahe Kılıçarslan ile Evdeki Mutluluk programına nasıl başvuru yaparım veya nasıl katılırım diye merak ediyorsanız okumaya devam ediniz. Bu program hakkında merak ettiğiniz her bir detayı sizler için yazdık.

Yıllardır Türkiye’de ev dekorasyonu programı denince akla gelen ilk isim olan Vahe Kılıçarslan, yeniden bir dekorasyon programıyla karşımızda. Vahe Kılıçarslan bu sefer dar gelirli ailelerin evlerini onarıp yenilemekle kalmayıp, dekorasyon yapmaya gittiği illerin tarihi,kültürel ve yöresel yemeklerini bizlere tanıtarak, hem elinin değdiği evleri baştan yaratarak ihtiyaç sahiplerini ve ev sahiplerini mutluluğa boğuyor hemde gittiği her ilin kültürel ve görsel güzelliklerini bizimle paylaşarak güzel bir programın altına imza atıyor.

Her pazar günü saat 11:00′ de Star TV ekranlarında Vahe Kılıçarslan ile Evdeki Mutluluk programı ile hem yeniden dekore edilen evleri görüp hemde Türkiye’nin hiç görmediğiniz güzelliklerini ve lezzetlerini görme şansını yakalayacaksınız. Yazımızda belirtmemekte fayda gördüğümüz bir diğer husus ise Vahe ile Evdeki Mutluluk Programı Programa başvuru koşullarını karşılayan ve kabul edilen kişilerden hiç bir ücret talep etmemektedir.Evinizde belirleyip değiştirmek istediğiniz odanın fotoğrafları ile birlikte programa aşağıda vereceğimiz linkle beraber başvurduğunuz taktirde kabul edilmeniz için bilgilerinizin doğruluğu değerlendiriliyor, şayet programa kabul edildiğiniz takdirde evinizin bir bölümü olması şartıyla tadilata sokuluyor. Yılların deneyimi üzerinde bulunan mimarların yaptıkları hassas dokunuşları ile ve dekorasyon malzemelerinde ev sahiplerinin seçimleri doğrultusunda evi dekore eden Vahe Kılıçarslan ile Evdeki Mutluluk programı 16 yıldır Türkiye’de dar gelirli ailelerin evlerini yıkıp sıfırdan yaparak onların hayat şartlarını yükselterek insanlara umut olmaya devam etmektedir.

EVDEKİ MUTLULUK PROGRAMI NEDİR?

Evdeki Mutluluk programı Vahe Kılıçarslan’ın sunduğu bir dekorasyon programıdır. Programın amacı evinde istediği bir odayı dekore ettirmek isteyip bunu başaramayan insanlar için yardım eden bir programdır. Süreç şöyle ilerlemektedir. İlk önce sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz başvuru formu ile bilgilerinizi doldurup ve hangi odanızın tadilat edilmesini istiyorsanız fotoğraflarını çekip başvuru formuna eklemelisiniz. Eğer başvurunuz kabul olursa Vahe Kılıçarslan bulunduğunuz şehre gelip hangi odanızın dekore edilmesini istiyorsanız o odayı yıkıp baştan yeni bir oda dekore etmektedir.Eğer sizde bu programa başvuru yapmak isterseniz okumaya devam edin ve başvuru süreci hakkında daha fazla bilgi alın.

NASIL BAŞVURURUM

  • Öncelikle Evininiz Dekore Edilmesini İstediğiniz Kısmın Fotoğraflarını Çekmelisiniz Ve Başvuru Formuna Yüklemelisiniz.
  • 1 Adet kendi fotoğrafınızı başvuru formunu yüklemelisiniz.
  • Adınız Soyadınız.
  • Medeni Durumunuz.
  • Eğitim Durumunuz.
  • Telefon Numaranız.
  • Yaşadığınız Şehir.
  • Adresiniz.
  • Kiminle Yaşadığınız

Bu bilgileri vereceğimiz başvuru formuna yazarak Vahe ile Evdeki Mutluluk programına katılma şansını yakalayacaksınız. Yukarıda belirttiğimiz bilgileri doğru girmekte titizlik gösteriniz çünkü bu bilgiler Atv ekibi tarafından titizlikle incelenip duruma göre sonuca varmaktadır. Bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık veya bir uyumsuzluk farkedilirse başvurunuz değerlendirilmeyecektir. Ve bu programa katılmak tamamen ÜCRETSİZDİR.

VAHE İLE EVDEKİ MUTLULUK PROGRAMINA KATILMAK İSTİYORSANIZ BURAYA TIKLAYARAK BAŞVURU FORMUNA ULAŞABİLİRSİNİZ.
Bizi Beğenin.