Gelin Evi Başvuru Formu ve Yarışma Detayları

 GELİN EVİ BAŞVURU FORMU VE YARIŞMA DETAYLARI


 

Show TV farklı bir konsept ile karşınızda.Hafta içi her gün saat 13:00 Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi yarışması hakkında her şey burada. Her bölümde 5 yarışmacı gelin’in birbirlerinin evinde misafir olduğu yarışmada, çeyizler seriliyor, sunumlar yapılıyor. Bu yarışmada evinizi ,gelen diğer yarışmacılara açarak evinizin temizliğinden sizin makyajınıza kadar her şeye bakıp puan verilecektir. Gün sonunda evinize gelen misafirler sizin için puan verecektir. 5.günün sonunda en çok puanı alan gelin büyük ödül olan 5 adet tam altın ve 5 altın bileziği sahibi olacaktır.


 

Sizde kendinize ve evinize güveniyorsanız Gelin Evi yarışmasına katılabilirsiniz. Bu yarışmaya katılmak için tek şart evli olmanızdır. Eğer bir kadın olarak yeterince bakımlıysanız ,saç ve makyajınızdan ve giyim konusunda kendinizden  eminseniz bu yarışmaya katılmalısınız.

 

Zevklerine stiline ve kendine güvenenlerin yarışması Gelin Evi programı hız kesmeden yeni evlilerin yüzünü güldürmeyi ekranları başındaki seyircilerini ev dekorasyonu konusunda bilgilendirmeye devam ediyor. Program karmaşık görünse de oldukça basit bir düzene sahip yarışma ya katılan beş yarışmacı hafta içinde birbirini konuk olarak ağırlıyorlar, bu ağırlama esnasında misafirlerine çeşitli yemekler sunan ev sahipleri sohbet ve eleştiri içinde evi misafirlerin gezdirmeyi de ihmal etmiyor. Yarışmacıların gün sonunda evleri dekorasyonu ve ağırlanmanın dışında bir de gelinlerin düğün kasetlerini izleyerek takılan takıları da göz önünde bulundurduğu yarışmada göze çarpan hususlar arasında dikkatimizi çekiyor.

BÜYÜK ÖDÜL 5 ADET TAM ALTIN VE 5 ADET ALTIN BİLEZİK

Show Tv ekranlarında yayınlanan Gelin Evi yarışmasına katılmak istiyorsanız ;

  • Adınız Soyadınız
  • Evlilik Tarihiniz
  • Doğum Tarihiniz
  • Doğum Yeriniz
  • Yaşadığınız Ülke

Sizde kendinize evinize ve düğününüze güveniyorsanız Gelin evine katılmama gibi bir engeliniz yok yarışmadaki tek kuralın evli olmanız olduğunu tekrar hatırlatarak bu yarışmaya ve diğer yarışmalara katılmak için www.yarismabasvurulari.org adresi aracılığı ile başvurularınızı  kolaylıkla yapabileceğinizi hatırlatıyoruz.

Bu bilgileri vereceğimiz başvuru formuna yazarak Gelin Evi yarışmasına yarışmacı adayı olabilirsiniz.Gelin evi yarışması başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bizi Beğenin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

çarkıfelek başvuru zara müşteri hizmetleri numarası star tv whatsapp ihbar hattı 2017