Müge Anlı İle Tatlı Sert Başvurusu Ve Detayları

Müge Anlı İle Tatlı Sert Başvurusu Ve Detayları

17 Ocak 2017 54 Yazar: Editör

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT BAŞVURU FORMU VE DETAYLARI

Yıllardır ekranların en çok izlenen programlarından Müge Anlı İle Tatlı Sert hakkında merak edilen herşeyi burada bulabilirsiniz.Öncelikle Müge Anlı İle Tatlı Sert programına nasıl başvuru yaparım veya nasıl katılırım diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Kafanızda bu programla ilgili bütün sorularınızı bu yazıda cevaplamaya çalıştık.

Müge Anlı İle Tatlı Sert programı yaklaşık olarak 10 senedir ekranlarda faili meçhul cinayetleri, kaybolan insanları ve ona benzer bi sürü olayı çözmeye devam ediyor. Sırf bu programda insanlara daha fazla yardımcı olabilmek için Hukuk okduğunuda belirtmek isteriz. Müge Anlı’nın bu 10 sende çözemediği olay sayısı çok azdır.Ondan yardım isteyen bir çok kişiye yardım etmiştir. Müge Anlı bu programda tecrübeli bir çok isimle çalışmaktadır. Bu isimle ise Arif Verimle ve Rahmi Özkan’dır. Bu saydığım isimler dışında Polis ve Adli tıp çalışanları ile sürekli irtibatta olarak sürekli yardım almaktadır. Eğer sizde Müge Anlı ve ekibinden yardım almak istiyorsanız okumaya devam edin.

MÜGE ANLI VE TATLI SERT NEDİR ?

Müge Anlı İle Tatlı Sert programı yardımca ihtiyacı olan insanlara yar

dım etmek amacıyla yapılmış bir programdır. Bu bölümde size başvuru ve programa katılma sürecini anlatacağız.Öncelikle başvurular  Müge Anlı İle Tatlı Sert programının telefon numarasını arayarak veya whatsapp uygulaması üzerinden mesaj atarak yapılmaktadır.Yazımızın ilerleyen kısımlarında paylaşacağız. İlk olarak sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz numaradan ister arayıp isterseniz whatsapp üzerinden ulaşarak hangi konuda yardım almak istiyorsanız detaylarıyla beraber sizinle muhatap olan kişiye anlatın. Telefon görüşmesinden sonra başvurunuz değerlendirilmeye alınacaktır, eğer başvurunuz kabul olursa sizden aldıkları iletişim bilgilerinden size ulaşılacaktır. Başvurunuz kabul olduktan sonra canlı yayına katılmanız için stüdyoya çağrılacaksınız. Stüdyoda Müge Anlı ile yardım almak istediğiniz konuyu anlatacaksınız ve ondan sonra Müge Anlı ve ekibinin bu konuyu çözmesinde yardımcı olacaksınız.

NASIL BAŞVURU YAPARIM

Sizinde Müge Anlı’nın yardımına ihtiyacınız var ise BURADAN Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurabilirsiniz.

Telefon ile Başvuru:  0212 354 43 25    –    0212 354 43 26

Canlı Yayın :  0212 639 42 63   –   0212 639 50 17

Whatsapp : 0535 365 52 52

 

Müge Anlı Mail Adresi: tatlisert@mugeanli.com.tr

Bu numaralardan  Müge Anlı İle Tatlı Sert ekibine ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruları yorum yazarak veya Facebook sayfasından bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

 

Bizi Beğenin.