Beyaz Show Yetenek Turnesi Başvurusu Ve Detayları

Beyaz Show Yetenek Turnesi Başvurusu Ve Detayları

17 Ocak 2017 10 Yazar: Editör

BEYAZ SHOW YETENEK BAŞVURU FORMU

Bütün Türkiye’nin 20 yıldan beri izlediği talk show, Beyaz Show’a nasıl katılırım, nasıl başvururum diye merak ediyorsanız makalemizi okumaya devam edin.

Bilindiği üzere Beyaz Show sadece Kanal D stüdyolarında çekilmemektedir. Beyaz Show ekibi sezon finalinden sonra Türkiye ve Avrupa turnesine çıkmaktadır. Bu turnede, yeteneğini sergilemek isteyen insanlara şans tanımaktadırlar. Eğer sizde yeteneğinizi sergilemek ve ünlü olmak istiyorsanız bu yazımızı okumaya devam edin.

BEYAZ SHOW

1996 yılından beri Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Beyaz Show 21.yılına devam etmekte. 21 yıl boyunca sunuculuğunu Ünlü oyuncu ve sunucu Beyazıt Öztürk yapmaktadır. Beyaz Show’a her hafta yerli ve yabancı bir sürü konuk katılmaktadır. Bu konuklar oyuncu,sanatçı,sporcu vb kişiler olmaktadır. Beyaz Show ekibi geçen sene 20. yıllarını kutladıkları için şehir dışından ve yurt dışında yaşayıp Beyaz Show’u izlemek isteyipte izleyemeyenler için yurt içi ve yurt dışı turnesi yapma kararı aldılar.Bu turnede hem talk show hemde yetenek yarışması yapılmaktadır.

NASIL BAŞVURU YAPARIM

Öncelikle başvuru yapabilmeniz için herhangi bir şart aranmamaktadır. Sizden istenilen sitemiz üzerinden bulabileceğiniz başvuru formunu özenle ve dikkatle doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunda istenilen bilgileri doldurken sizden istenilen bilgileri yanlış yazmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü bu başvuru formları Beyaz Show ekibi tarafından dikkatlice incelenmektedir. Başvuru formunuzda yazmış olabileceğiniz herhangi bir yanlış bilgide başvurunuz kabul edilmeyecektir. Başvuru formunda doldurmanız gereken bilgiler ; adınız soyadınız , iletişim bilgileriniz ,kendiniz hakkında bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Ve son olarak dosya boyutu 20 Mb olucak şekilde kendinizi anlatacak bir video çekmeniz istenmektedir. Eğer bu istenilenleri düzgün ve özenli şekilde doldurduğunuz takdirde yarışmaya katılmanızda herhangi bir engel olmayacaktır.

BEYAZ SHOW YETENEK TURNESİNE BAŞVURMAK İÇİN GEREKENLER ;

  • Dosya boyutu en fazla 20 MB olucak şekilde video.
  • Adınız Soyadınız.
  • Yaşadığınız Ülke ve Şehir.
  • Mail Adresiniz.
  • Ev Telefonunuz.
  • Cep Telefonunuz.
  • Sahnede olmak için sebebleriniz.

 

YETENEK TURNESİ BAŞVURU FORMUNA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bizi Beğenin.